ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи

Брой мнения : 55
Join date : 30.03.2008
Age : 33

Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи Empty
ПисанеЗаглавие: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyСъб Апр 19, 2008 10:38 am

Слещу Черно море ще имаме предимство в домакинствата което е добре според мен.Първият мач е на 26 април в Плевен.
ProdanchY

Брой мнения : 24
Join date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyНед Апр 20, 2008 8:52 pm

Вече дойде часът на истината в баскетболното първенство, надявам се всеки да го е разбрал и да се съберете колкото може повече cheers
^_^

^_^

Брой мнения : 22
Age : 104
Местожителство : Плевен!!

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyПет Апр 25, 2008 6:05 pm

Ако биеме ще е радост
ULTRAS`SPARTAK

Брой мнения : 76

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyСъб Апр 26, 2008 11:40 am

Местожителство : ПЛЕВЕН

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyСъб Апр 26, 2008 2:05 pm

И аз съм на същото мнение.
ProdanchY

Пф. На единствения спорт който имаме някакви шансове да се класираме топ 3 в България и вие не искате да ходите Evil or Very Mad

Age : 33

Ами просто не сме желани там от "публиката" а инак аз и не виждам голям смисъл - изиграем един силен мач после правем няколко трагични.
^_^

^_^

Age : 104

Страхотен мач, но без агитката е супер тъпо и дори играчите го усештат 100%
ProdanchY

Ще можеш ли да обесниш какво е станало, че мислите че "публиката" не ви желае?

СПАРТАК ДРЪПНА НА ЧЕРНО МОРЕ

В първа среща от четвъртфиналните плейофи на баскетболното първенство при мъжете Спартак (Плевен) се наложи над Черно море Еврохолд (Варна) с 88:69 (22:24, 18:17, 23:11, 25:17) точки и поведе с 1:0 победи в серията. Играе се до два успеха от три

мача, а втората среща е на 29-ти април във Варна.

Мачът се игра кош за кош в първата четвъртина, след което на почивката резултата бе 40:41 точки за варненци.

След подновяването на играта баскетболистите на Спартак заиграха по-добре и показаха, че са решени на всичко, за да спечелят мача.

В последната четвъртина гостите на практика се предадоха.

Мачът ще се запомни и с доста грешки на съдийския екип в състав Владимир Цеков, Орлин Николов и Иван Маринов.

Най-добри реализатори:

за Спартак - Хрисимир Димитров с 28 точки, Тодор Тодоров с 18

за Черно море - Левент Белберов с 20 точки, Брайс Шелдън с 14
^_^

^_^

Age : 104

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyПон Апр 28, 2008 9:04 pm

SPFC1919 написа:
^_^ написа:

След Спартак - Ямбол Shocked и след мача с Гърците Shocked

Age : 33

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyВто Апр 29, 2008 8:19 am

2 мача от цял сезон нормално ли е според теб.Ама то не е и само това - там и да подкрепяме и да не подкрепяме резултатите са си все едни и същи а и смятам че за повечето от нас основен приоритет е футболът.
^_^

^_^

Age : 104

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyВто Апр 29, 2008 12:36 pm

Смисъл, че само тук сме в 3-ката на България. Мача го дават по тв-то и така нататък.

Age : 104

Черно море Еврохолд - Спартак Плевен - 83:75 (очаквано от мене Suspect )

Age : 104

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи   Спартак - черно море - Четвъртфинални плейофи EmptyСря Апр 30, 2008 11:14 am

ЧЕРНО МОРЕ ВЪРНА ИНТРИГАТА, ФАВОРИТИТЕ СЕ КЛАСИРАХА

Фаворитите Лукойл Академик и Левски си осигуриха безпроблемно място на полуфиналите на мъжкото баскетболно първенство. След успеха и на Балкан, единствено двойката Черно море-Спартак Плевен остана без краен победител, като полуфиналистът ще бъде излъчен в трети мач. Днес „моряците” се наложиха с 83:75 (12:26, 18:24, 21:20, 17:12).

Очаквано, серията между Черно море и Спартак е най-оспорваната, и резултатът в нея е 1-1 победи. След като бяха доминирани в първия двубой в Плевен, днес домакините играха на ниво и заслужено стигнаха до трети сблъсък, който ще определи последния участник в Топ 4. Двата тима ще се срещнат отново на 1 май в зала „Балканстрой”.

Мачът започна много равностойно, като черноморци излязоха крайно стимулирани и гонеха разлика и победа от самото начало. След добра защита и успешни атаки, играчите на Спас Натов успяха да поведат 23:17. През втората четвърт решителността на играчите да победят помогнаха за натрупването на преднина, стигаща на моменти до 12 точки. Опитният тим на гостите обаче осъществи сериозен натиск в края на полувремето авансът на Черно море се изпари – 40:38.

До края на мача зрителите се насладиха на красив, зрелищен баскетбол. Третата четвърт се играеше точка за точка и след като гостите успяха да я спечелят, резултатът беше изравнен и след 30 минути игра всичко започна отначало – 60:60. След много добри изяви на Владимир Маринов и Симеон Ценов, домакините се поздравиха с успех, даващ им шанс за продължаване на полуфинал.

Владимир Маринов бе най-полезен за отбора си, отбелязвайки 14 точки, 3 асистенции и 3 борби. 14 вкара и Ценов, като той овладя и 7 борби. Младият талант Александър Янев завърши с 12 точки и 2 борби.

За Спартак традиционно добре се представи капитанът Хрисимир Димитров, който вкара 18 точки, подаде 9 асистенции и хвана 4 борби. Саша Топчов завърши с дабъл дабъл – 24 точки, 10 борби, но допусна и цели 7 грешки.

В другите два мача от днес Лукойл Академик и Левски постигнаха също втори победи в своите серии и продължиха напред.

„Студентите” се наложиха като гост над Рилски спортист със 77:105 (14:23, 29:25, 16:30, 18:27). В Ямбол Левски преодоля едноименния тим малко по-трудно, след 80:89 (23:17, 23:22, 20:21, 14:29).

На полуфиналите Левски играе с Балкан, а Лукойл очаква победителя от сблъсъка между Спартак Плевен и Черно море. Двубоите са на 5, 6, 9, 10 и 13 май, като домакинско предимство в първите два и в евентуалния пети мач имат Левски и Лукойл.