ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Join date : 31.03.2008
Age : 104
Местожителство : Pleven d

Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н Empty
ПисанеЗаглавие: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyПон Мар 31, 2008 4:25 pm

Локомотив прегази Спартак в Мездра

Катастрофална загуба с 0:5 претърпя плевенския Спартак при гостуването си на лидерът в Западната „Б" група Локомотив /Мездра/. Срещата започна равностойно, но до голови положение почти не се стигна. Първото такова дойде в 15-ата минута, когато след грешка на Димов, Атанас Николов открадна топката, напредна по дясното крило и подаде към Златков.
Последният опита да отбележи ефектно с пета, но коженото кълбо излезе в аут. Гостите отвърнаха с гол в 33-ата минута, който бе отменен от рефера. Николай Цветков от фаул намери Драгомир Иванов, той преодоля Иван Христов и Юри Иванов вкарвайки топката във вратата, но страничния съдия беше вдигнал флага за засада.
Повратният момент в мача беше 38-ата минута, когато Николай Цветков от Спартак бе изгонен.
Преотстъпеният от Локомотив играч протестира за неотсъдено срещу него нарушение и въпреки, че съотборниците му наобиколиха главният рефер Борислав Колев, той остана непоколебим и показа втори жълт картон на полузащитника. Голеадата започна три минути по-късно.
В 41-вата Предраг Пажин откри резултата с глава след центриране на Валериев. Секунди преди почивката шут на Др.Иванов премина край вратата. В 48-ата минута Петър Златков бе изведен сам срещу Николай Христов и пусна топката технично покрай него за 2:0.
След центрирането от корнер, Валериев намери Пажин, който отново с глава вкара гол номер 800 за Локомотив в "Б" група в 59-а минута. Голмайсторът на Западната "Б" група Атанас Николов изпълни пряк свободен удар от около 27 метра по диагонал в 77-ата мин. Топката "облиза" дясната греда от вътрешната страна и се оплете в мрежата на Христов за четвърти път. Секунди преди края отново той насочи коженото кълбо в напречната греда, а веднага след това ветерана Георги Георгиев фиксира крайното 5:0.

ЛОКОМОТИВ – СПАРТАК 5:0
1:0-Пажин-41 мин, 2:0-Златков-48 мин, 3:0Пажин-59 мин, 4:0-Ат.Николов-77 мин, 5:0-Г.Георгиев-90 мин.

Локомотив: Ив-Христов – Ю.Иванов, Пажин /69-Трифонов/, Тренчев, Филипов /74-Н.Панов/ - Стоилов, Ц.Валериев, Марков, Павлов – Ат.Николов, Златков /65-Г.Георгиев/.
Спартак: Н.Христов – Ц.Панов, Ивайло Иванов, Димов, Атанасов – Ст.Иванов /66-Маринов/, Цветков, Т.Тодоров, Р.Иванов – Др.Иванов /46-Баев/, Йорданов /53-Л.Тодоров/.

Местожителство : Кръчмата

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyВто Апр 01, 2008 12:00 am

Тая новина я виждам за амнайсти път. Толкова ли е интересна и важна?
ultraspartak

Брой мнения : 61
Местожителство : ПЛЕВЕН

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyВто Апр 01, 2008 12:23 pm

Драго Иванов е скъсал връски Sad ;(

Age : 104

много лошо , а ние ще гоним бараж

Age : 104

така трябва тоя джоджо дано умре майка му дейба и циганин да си ходи в Койнаре

Age : 104

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyСря Апр 02, 2008 8:54 am

Наказания

Западна "Б" група Н. Цветков (Спартак) - 1 мач и 175 лв., Цв. Панов (Спартак) - 1 мач и 125 лв
БГ

БГ

Age : 37

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyСря Апр 02, 2008 9:40 pm

ultraspartak написа:
В какво ли ще се изрази бойкота ни срещу президента?
ULTRAS`SPARTAK

Брой мнения : 76
Join date : 30.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyСъб Апр 05, 2008 1:35 am

Ковачки гледа Миньор в Плевен

Миньор ще има трудно гостуване на Спартак в Плевен

Снимки: Свилен Станоев, Иван Йочев

Заслужаваме да сме сред най-добрите, казва Георги Славчев

Трудно изпитание срещу Спартак в Плевен предстои на устремилия се към баража за "А" група Миньор. Подкрепа на перничани ще окаже новият финансов благодетел Христо Ковачки. Очаква се той да присъства на мача.
- Предстои ни тежък двубой, но целта пред нашия отбор е ясна - да задържим второто място - заяви изпълнителният директор на Миньор Георги Славчев. - Естествено, на баража ще се борим за влизане в "А" група, защото Миньор заслужава да е сред най-силните отбори у нас. До края на първенството остават 9 мача. Плевен се очертава като първата спирка в поредицата от двубои, които трябва да спечелим. Харесва ми, че в отбора има дисциплина и себераздаване на играчите - добави Славчев.
Миньор отпътува за Плевен вчера с новия си автобус "Волво".
Срещата от жълто-черните пропускат наказаният Иван Спахиев и Венци Иванов, който е със спрени права от БФС.
Треньорът на Спартак Вачко Маринов ще трябва да се справя без наказаните Цветомир Панов и Николай Цветков. Опитният специалист обяви, че е наясно със силните и слабите страни на Миньор. Маринов разузна подробно играта на перничани в гостуването им преди две седмици на Белите орли.

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyПон Апр 07, 2008 7:19 pm

Arrow Arrow Вижте снимката от sportal !! Тфа е от мача с Етър !! Те са я снимали !! Спортал копупция !! Ето Arrow http://www.sportal.bg/news.php?id=98630 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Спартак (Плевен) без двама основни нападатели срещу Белите орли
Старши-треньорът на плевенския Спартак Вачко Маринов ще реди състава за плевенско дерби в сряда с Белите орли без Драгомир Иванов и Любомир Тодоров. Двамата нападатели отпадат за двубоя срещу съгражданите заради контузии. Почти сигурно е, че за Иванов шампионата завърши още при гостуването на лидера Локомотив (Мездра), където той получи частично разкъсване на предни кръстни връзки.

Дилемата пред него е дали ще успее да се възстанови до началото на следващото първенство без да се подлага на операция. В срещата с Миньор (Перник) Любомир Тодоров престоя на терена само 4 минути. В 66-ата той влезе като резерва, но в 70-а обърна глезен и бе сменен. Разтегната горна връзка и разкъсани кръвоносни съдове са проблема, но ставните костици са здрави.

Според първоначалните прогнози голмайсторът на Спартак ще се възстановява десетина дни и със сигурност пропуска двубоите с Белите орли и Чавдар (Етрополе). Спортно-техническият щаб на клуба не прави трагедия от загубата на двамата и дори уточни, че има футболисти, които могат да ги заместят успешно. Проблеми от здравословен характер в Белите орли няма.

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyПон Апр 14, 2008 11:22 am

Фенове на “Спартак” - Плевен протестират срещу отношението на полицията

Членове на фен клуба на плевенския “Спартак” излязоха с протестна декларация срещу отношението на полицията към тях по време на футболни срещи. “С настоящата протестна декларация НФК “Спартак” заявява своята позиция спрямо арогантното и провокативно поведение на полицията спрямо феновте на клуба. Без достатъчно основания сме бити, обиждани и унижавани от органите на реда. Смятаме, че в една нормална демократична държава, членка на ЕС, отношението към гражданите трябва да е различно”, се посочва в протеста. Иван Кюлджийски от фенклуба заяви, че е обикалял всички стадиони из България и доста в чужбина, но никъде не е виждал по-обидно отношение от това на плевенските полицаи, и то към симпатизантите на отбора от града, в който живеят. “Полицаите са направо некомпетентни, заяждат се, обиждат, провокират момчетата, не ги пускат да влязат в стадиона под различни мотиви, като например че са пили. Аз искам да извадят документ, да се прегледа момчето дали е пило, а полицаят ме гони. Хем не го пуска, че е пил, хем не иска да направим проба, за да го докаже. На полувремето не пускат момчетата да отидат до тоалетната, какво е това?”, възмутен е г-н Кюлджийски. Един от феновете, студентът по архитектура Радослав Радков, дори е бит от полицай, извадил си е медицинско свидетелство и сега съди полицая. “Какво е това нещо, да провокират и да бият без причина? Къде живеем ние”?, пита Кюлджийски и добавя, че най-изнервящо е, когато не пускат агитката на плевенчани да тръгва от стадиона, а тя често бърза, защото отива на мач на баскетболния “Спартак” и закъснява за срещата. Първо се пускат феновете на домакините да излязат, после на гостите, как да седят толкова хора и да чакат някой да си тръгне. На всичкото отгоре често полицаите не следят феновете на чуждите отбори и те отиват точно при нашата агитка, за да предизвикат побой. Да си вършат работата както трябва, а не да нападат и да бият невинни, за да регистрират дейност”, заключи протестния си коментар Иван Кюлджийски.

Последен шанс за Спартак (Плевен) срещу Монтана
След загубата в плевенското дерби от Белите орли последва нов слаб мач за Спартак (Плевен) срещу Чавдар (Етрополе). Незадоволителното 1:1 придружено с посредствена игра изкара на преден план безпокойството в клуба. "Нямам обяснение за трагичната игра на отбора. Направихме добра зимна подготовка. Започнахме силно пролетния полусезон с три победи. Не броя загубата в Мездра от Локомотив. Въпреки нулевото равенство с Миньор (Перник) в Плевен съм доволен от показаното от футболистите. В последните две срещи с Белите орли и Чавдар (Етрополе) бяхме неузнаваеми. Не може два поредни мача да демонстрираме подобно поведение на терена", заяви президентът на Спартак, Пламен Николов.

Той добави, че ще разговаря с играчи и треньори относно причините за неочаквания спад. Питайте играчите какво им липсва и дали не им изплатено всичко дължимо, каза още Николов. Той ще даде последен шанс на всички в отбора да коригират играта си в предстоящото домакинство с Монтана

БГ

БГ

Age : 37

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyПет Апр 18, 2008 11:46 pm

Господа фуражки знаем, че четете форума. Знаем, че се опитвате отвсякъде да ни провокирате. Но няма да стане. Ще ви надвием с ум, защото вие го нямате. И ще продължим да ви псуваме, защото живеем в демократична държава(да да) и защото вие с нищо не сте доказали, че сте пазители на реда или че защитавате хората от престъпници. Последното няма и как да стане, тъй като именно мутрите ви правят полицаи. Вие създавате безредиците, вие ги и потушавате с бой. Така отчитате дейност. И наистина биете яко - сигурно са се обедили и няколкото момчета от Пловдив, които зверски пребихте в Ловеч. Но си оставате същите плужеци, безмозъчни, долни боклуци. Ще ви победим!
SPFC1919
Admin
SPFC1919

Брой мнения : 46
Age : 34

Пламен Николов: Стиви'О крепи Монтана

Президентът на плевенския футболен клуб Спартак, Пламен Николов обвини Стефан Орманджиев в задкулисни игри, които ощетили отбора му в неделния мач от 21-ия кръг на Западната «Б» група срещу Монтана завършил 2:2. Повод за гнева му бе скандалната ситуация при първото попадение на гостите довело до намаляване на резултата на 2:1. Това се случи в 54-а минута когато след центриране от ъглов удар плевенския вратар Станислав Антонов хвана топката, но бе блъснат и падайки я изпусна, а Байраков от Монтана я вкара във вратата. Всичко това се случи пред погледа на настанилия се на официалната трибуна вицепрезидент на БФС, Стефан Орманджиев.

«Момчето едва не си глътна езика, а вместо фаул съдията /Богомил Маринов/ зачете гола. Връх на наглостта беше начина по който свириха съдиите не само в тази ситуация, а въобще в срещата. Още щом видях, че на стадиона дойде Орманджиев бях сигурен, че нашия отбор не го чака нищо добро. Този човек се заиграва с някои отбори сред които е и Монтана. Така влияе на резултатите от отделни мачове и на класирането. Прави го чрез съдиите, които лъже, че ще смени Борислав Александров като шеф на Съдийската комисия. Така работи зад гърба му, а реферите се чудят как да му угодят. Всички знаят за машинациите, които върши, но не се намесват. Не знам БФС защо не взема мерки срещу такива лапачи. Преди време Димитър Димитров-Херо каза доста истини и го подкрепям напълно. Орманджиев направи за посмешище и ЦСКА преди две години, когато макар и добрата точкова преднина изпусна титлата и тя отиде в Левски. Именно той бе в основата на провала, който явно сам е режисирал. Няма обаче да допусна да се подиграва със Спартак /Плевен/. Още от сега го предупреждавам да не идва на следващия ни домакински мач срещу Академик /Сф/, защото няма да го пусна на стадиона, а може и да го изпратя при агитката», заяви Пламен Николов.
SPFC1919
Admin
SPFC1919

Age : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyСъб Апр 26, 2008 2:08 pm

Спортист се подигра със Спартак

Спортист изигра най-добрия си мач от началото на сезона и разпиля 4:1 плевенския Спартак. В 13-ата мин след центриране на Мутафов Венцислав Христов игра добре с глава и нацели страничната греда. Две минути по-късно след тъч Тошко Симов продължи към Мутафов, който с хубав изстрел по земята откри резултата. Шест минути след началото на второто полувреме Симов с глава направи 2:0. При контратака Преслав Йорданов намали на 2:1. Тошко Симов от дузпа и Боби Димитров обаче бързо решиха спора в срещата.

7 дни спорт: Ангел Танев
SPFC1919
Admin
SPFC1919

Age : 34

Шок в Спартак (Плевен)! Няма защитници

Без защита за мача в събота срещу столичния Академик остана плевенския Спартак. Старши треньорът Вачко Маринов се чуди как да сглоби титулярния състав в отсъствието на почти всички бранители. Със сериозни контузии са Петър Ванков и Наско Атанасов. Цветомир Панов пък още преди седмица замина с юношеския национален тим. За капак в двубоя от 22-ия кръг на Западната "Б" група със Спортист най-постоянния играч на плевенчани Ивайло Иванов получи жълт картон, който го извади от сблъсъка със "студентите" в събота. Към споменатите като прибавим и оперирания таран Драгомир Иванов отсъстващите стават петима. Малка утеха е завръщането на Стоян Димов изтърпял наказание от две срещи. Пред наставникът стои въпросителната как ще построи отбраната и кои ще са изпълнителите в нея. В отсъствието на Димов, Цветан Петров изпълняваше ролята на либеро. В тези мачове обаче в центъра на защита се появиха доста пробойни, така че притесненията са сериозни.

ПисанеЗаглавие: Re: Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н   Новини около СПАРТАК - отбор , ръководство и т.н EmptyСря Юли 23, 2008 8:33 pm

Спартак (Плевен) с първа победа
Първа победа от началото на подготовката постигна отборът на Спартак (Плевен). На своя стадион възпитаниците на Красимир Бислимов победиха с 2:1 новия член на Западната „Б" група - Ботев /Криводол/. Гостите не защитиха амбициите си да играят равностойно със съперниците от професионалния футбол и тотално разочароваха. Плевенчани можеха да ги отнесат с разлика, но нападателите им пропиляха отлични положения.

Все пак в 21-ата минута нападателят им Любомир Тодоров откри резултата, възползвайки се от прецизен пас на съотборник и грешка на криводолската защита. За изненада на малкото фенове само след десетина минути равенството бе възстановено. Ефремов от Ботев изпълни ъглов удар. Топката се задържа продължително в полето на Спартак след което попадна в краката на Борислав Войков, който с коварен шут я заби в мрежата зад Антонов.

Четири минути преди края на първата част обаче Тихомир Тодоров изкочи изненадващо от втора позиция и с точен удар от границата на наказателното поле направи Боян Данов безпомощен. Arrow След почивката шест пъти играчи на домакините се озоваваха очи в очи с резервния страж на Ботев, Иван Николов. С перфектните си намеси обаче юношата на плевенчани отчая бившите си съотборници.