Брой мнения : 55
Join date : 30.03.2008
Age : 33

Спартак - Левски - 2.04. Empty
ПисанеЗаглавие: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyПон Мар 31, 2008 12:03 am

Отбора е във форма последните мачове.Според мен е резонно да бием

Последната промяна е направена от I_Love_Spartak на Пон Мар 31, 2008 12:11 am; мнението е било променяно общо 1 път

Брой мнения : 76

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyПон Мар 31, 2008 12:09 am

Ми според мене трябва 100 % да го вземем тоя мач !! Моята прогноза естествено е победа за Спартак Basketball

Брой мнения : 61
Join date : 31.03.2008
Местожителство : ПЛЕВЕН

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyПон Мар 31, 2008 8:58 pm

Мача е от 17:30,а не от 18:00 заради прякото предаване по БНТ !!

А иначе очаквам задължителна победа,и добра подкрепа от наша страна!!! Very Happy
БГ

БГ

Брой мнения : 32
Age : 37
Местожителство : Кръчмата

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyВто Апр 01, 2008 12:17 am

Да ми махнете по телевизора ей медийни звездици.

Брой мнения : 108
Age : 104
Местожителство : Pleven d

МЕСТЯТ СПАРТАК - ЛЕВСКИ ЗАРАДИ ТЕЛЕВИЗИЯТА Най-интересната среща от 28-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство между Спартак Плевен и Левски ще започне по-рано заради телевизионното излъчване.

Двубоят на 2 април, сряда, ще започне от 17:30 часа, вместо от 18:00, както беше обявено по програма, съобщиха от Българска федерация баскетбол.

Мачът в Плевен ще е първи за Левски след смяната на треньорското дуо Любомир Минчев – Тони Божанков с досегашния наставник от детско-юношеската школа Юлиян Аладжов.

Левски е на второ място в класирането с 46 точки, Спартак е трети с 41, колкото има и петият ЦСКА. Първи е Лукоил Академик с 54, а трети Балкан Ботевград с 44 точки.
spartak forever

Брой мнения : 19
Join date : 01.04.2008
Местожителство : Плевен

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyВто Апр 01, 2008 10:46 pm

Баскетбол - "Спартак" – "Левски" все пак ще се играе от 18:00 часа

01 April 2008

Двубоят между отборите на "Спартак" и "Левски" от 28-ия кръг на елитната група “А-1” – първа осмица ще се играе от 18:00 часа, заявиха от плевенския клуб. Този начален час бе определен още при изготвянето на програмата. Във вторник обаче заради директното излъчване на срещата по БНТ е поискано от "Спартак" да изтегли началото на двубоя с 30 минути от обичайния час 18:00 за 17:30. Невъзможно е за 24 часа да направим подобна промяна, тъй като сме уговорили всички инстанции за 18:00 часа, заявиха от плевенския клуб.

Така мачът в зала “Балканстрой” ще започне в 18:00 часа. В същото време в лагера на нашите цари спокойствие преди тежкия двубой. Всички състезатели от плевенския тим са здрави и готови да вземат участие в битката. “Лесни срещи няма, още повече тази със “сините”.

Винаги, когато в даден отбор се направят промени, следва подем. Сигурен съм, че след треньорската рокада в "Левски" съставът им ще излезе крайно мобилизиран срещу нас.

Ние пък трябва да сме готови да противодействаме успешно и да спечелим мача”, каза наставникът на "Спартак" Дарин Великов. Той е доволен от представянето на възпитаниците си в мача им срещу шампиона "Лукойл-Академик" въпреки загубата с 94:106. “Показахме добра игра, особено в нападение.

Имам забележки към действията ни в защита, където отново не направихме това, за което говорим и тренираме. Играем добре, но нямаме потенциала на "Лукойл-Академик" за да ги победим”, заяви амбициозният наставник. Той коментира и предстоящия мач на водения от него тим срещу "Левски" в сряда.

Exclamation Exclamation Exclamation

в-к посоки

Age : 104

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyСря Апр 02, 2008 8:40 am

и кво сега остава за 18:00 ма4а нали Question Question Question

Age : 104

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyСря Апр 02, 2008 10:59 pm

АЛАДЖОВ ДЕБЮТИРА С ПОБЕДА, 4 ОТ 4 ЗА ЛЕВСКИ СРЕЩУ СПАРТАК
Новият старши треньор на Левски Юлиан Аладжов дебютира с победа начело на „сините”, които спечелиха като гост на Спартак Плевен с убедителното 92:68. Левски се представя много силно срещу този съперник в настоящия шампионат, като има вече четири успеха.

Мачът в зала „Балканстрой” започна равностойно, като първата част завърши 19:19 точки. През втората четвърт обаче гостите настъпиха педалите и до полувремето вече имаха аванс от 12 точки. Домакините опитаха да се върнат в срещата след почивката, но не само не успяха да намалят изоставането си, а разликата дори скочи с още четири точки. Заключителните десет минути бяха под контрола на Левски и „сините” заслужено се поздравиха с победата.

За разлика от незадоволителния си процент на стрелба от тройката през по-голяма част от сезона, този път Левски бе на ниво от далечно разстояние и отбеляза 50% от опитите си. Момчетата на Юлиан Аладжов имаха и тотално превъзходство под коша, като овладяха 12 борби повече от Спартак. Особено осезателно се чувстваше това предимство на Стефан Георгиев и компания в защита.

В състава на Плевен точната ръка на Илия Станков изневери и въпреки показаното желание на терена, топ стрелецът реализира само един кош от пет опита, и завърши с две точки. На по-добро ниво за Спартак се представи само Хрисимир Димитров, вкарал 18 точки, Божо Барач добави 12. Цветослав Острев също се включи добре от пейката. Гардът завърши с 11 точки, колкото имаше и Саша Топчов.

За Левски най-резултатен бе Асен Великов, който получи доверието на Юлиан Аладжов, започна като титуляр и напълно го оправда. Плеймейкърът реализира 17 точки, като вкара осем от десет опита за кош, към които добави четири асистенции и две откраднати топки. Силен мач направи и Стефан Георгиев, завършил с дабъл-дабъл – 16 точки и 10 борби. По 14 точки за „сините” реализираха Веселин Веселинов и Златин Георгиев.

Левски е втори в класирането с две точки пред третия Балкан. Спартак е четвърти, с равни точки с ЦСКА – 42. Спартак - Левски - 2.04. Photo_verybig_41471

Age : 33

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyЧет Апр 03, 2008 4:01 pm

За съжаление доста неприятна загуба..
БГ

БГ

Age : 37

Съвсем сериозно смятам ако някой в събота през второто полувреме на мача тръгне да ходи към залата да му скоча. Чесно!
SPFC1919
Admin
SPFC1919

Брой мнения : 46
Age : 34

Футбола е на 1 място, който не го разбрал явно не е в ред с нещата ...
Само СПАРТАКЛИЯ до Живот!

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyПет Апр 04, 2008 3:47 pm

Всеки бяга от Лукойл, как ще завърши редовната фаза от шампионата
April 03, 2008

Четири кръга преди края на редовната фаза от родния шампионат вече някои от отборите са с ясни позиции преди началото на плейофите. Други обаче са с лист и химикал в ръка и смятат как да стигнат до по-добра изходна позиция или кое е по-добре като вариант в участието в плейофите.

Ясно за този момент е само класирането на Лукойл Академик на първо място без значение как ще завършат мачовете си до края на този етап. Ясно е също, че второто и третото място ше бъде за Левски и Балкан, местата от 4-6 ще се разпределят между ЦСКА, Спартак и Черно море, 7-8 остават за Ямбол и Рилски спортист. Най-интересно ще бъде това, че повечето отбори по всяка вероятност ще се борят за тези места, които им дават възможност да срещнат Лукойл Академик в по-късна фаза от плейофите. Надникваме обаче в ситуациите за всеки отделен отбор и ще гадаем за евентуалния им подход в гонене на определена позиция.

ЦСКА (14-14)
След проблемите с контузени играчи дойде ред и на финансовите затруднения. Едни получават заплати, други не. Гръцкият бизнесмен спаси отбора в началото на годината и дано да успее да я приключи както трябва. От спортно-техническа гледна точка „червените” имат реален шанс за четвъртото място, за което апетити има и Спартак Плевен. Мачът между двата отбора е този уикенд в Плевен, а ЦСКА досега има аванс от 20 точки в трите изиграни срещи помежду до този момент. Така, че търпят загуба до 19 точки, за да имат предимство в края на редовната фаза на шампионата срещу Спартак при равни победи и загуби. Но мачът на истината за ЦСКА ще бъде домакинството на Черно море в последния кръг, което при евентуална загуба ще изпрати „червените” на 6-о място.
Целта на този отбор в момента трябва да бъде участие на полуфинал в плейофа и оттам съответно да се борят за бронзовите медали в първенството. А то минава задължително през запазване на четвъртото място. Само тогава „червените” ще имат шанс за успех срещу Спартак или Черно море на четвъртфинал, ще си „починат", както за купата, в евентуален полуфинал с Лукойл Академик и ще се съсредоточат в серията за третото място в крайното класиране.

СПАРТАК ПЛЕВЕН (14-14)
С оглед на амбиции и желания не приличат на себе си. Отбор с по-голям потенциал от незавидното място, на което се намира, а в момента със зъби и нокти се бори за домакинско предимство в четвъртфиналите на плейофите. Приемат ЦСКА и гонят победа в събота с 20 точки, която евентуално може да ги изкачи на четвъртото място. Дори това да се случи, може да се окаже недостатъчно. Предстоят домакинство на Лукойл Академик и нелеки гостувания в Ботевград и Самоков, в които победата няма да им бъде поднесена на тепсия. А една победа в оставащите четири кръга може и да не им стигне за четвъртата позиция, ако ЦСКА вземе две. Дали обаче в Плевен не се замислят и те върху по-трънливия път да се стигне до финал срещу Лукойл Академик, а той е... 6-о място в края на редовната фаза.

ЧЕРНО МОРЕ (13-15)
След доброто представяне за купата на страната идва ред на първенството. „Моряците” набират скорост и започват да играят не само в нападение, но и в защита. Това веднага се отрази и на резултатите им, видя се че могат да побеждават. Въпреки, че имат повече загуби, отколкото победи, Черно море ще е отборът, който ще бъде избягван в плейофите.
Интересно ще бъде каква тактика ще предпочетат варненци в оставащите кръгове. Евентуална победа над ЦСКА в последния кръг плюс резонен успех над Ямбол у дома може да ги класират на четвърто място след редовната фаза. Така те ще имат предимство в броя срещи у дома на четвъртфинал, а знаем колко трудно се играе във Варна срещу тях. В този случай обаче на полуфинал ще ги чака не кой да е, ами Лукойл Академик. Това означава никакъв шанс за финал за първенството, както сториха това в турнира за купата.
Другият вариант е 6-о място след редовната фаза, без домакинско предимство на четвъртфинала срещу Балкан в плейофна серия 2 от 3, но значително по-преодолим съперник на полуфинала. Тогава и шанса за евентуален втори финал през този сезон значително се увеличава, а за този отбор това определено е тавана за този момент.
Варианти, върху които Симеон Варчев и компания ще трябва да мислят, наред с това коя кандидатура ще издигнат за президент на БФБ.

Домакин
Ямбол
Гост
ЦСКА

Age : 104

най-добре да станем 6-ти , вси4ки други отбори са победими само Лукойл ма плашат
Little`UltrasSs

Брой мнения : 27
Join date : 02.04.2008
Age : 30

Age : 104

ПисанеЗаглавие: Re: Спартак - Левски - 2.04.   Спартак - Левски - 2.04. EmptyСъб Апр 05, 2008 10:26 am

БЕЗ ЗАПЛАТИ В СПАРТАК ПЛЕВЕН ДО ВТОРО НАРЕЖДАНЕ

Без заплати и премии за неопределено време остават баскетболистите на Спартак Плевен, след като допуснаха резил срещу Левски като домакин в последния кръг на вътрешния ни шампионат.

По думите на старши треньора на плевенчани Дарин Великов това е бил най-слабият мач на тима в последните две години, откакто той е наставник на отбора. Късно снощи целият състав начело с президента Цветан Антов е изгледал видео запис на двубоя, правейки анализ на грешките. Клубното ръководство е решило да спре заплатите и премиите за неопределен период време, докато баскетболистите не покажат игра достойна за марката Спартак Плевен.

Още утре състезателите ще имат възможност да се реабилитират пред своите фенове, когато посрещат ЦСКА, но шефовете са категорични, че дори победа не гарантира връщането на възнагражденията, които баскетболистите имат да получават. Едва след като Спартак заиграе както трябва и съгласно целите на ръководството тази мярка може да бъде преразгледана.

Плевенчани са пети във временното класиране в българското мъжко първенство с 14 победи и 14 загуби, а утрешният им съперник ЦСКА е четвърти със същия актив до тук.